Mobilite Çözümleri

Mobilite Çözümleri


Mobilite (Hareket kabiliyeti)

Ne kadar büyük firma olursa olsun işte iletişim daha farklı ve mobil hale gelmektedir. Ericsson-LG Enterprise Mobilite çözümleri, düşük maliyetli ve güvenli bir şekilde şirketlerin mobil iletişim ve işbirliği ihtiyaçlarını karşılar.

Güvenli bir şekilde BYOD (KENDİ CHAZINI KULLAN) desteği

Ericsson-LG Enterprise, çalışanlarını güvenli bir şekilde bağlarken onların kişisel araçları ile birlikte çalışmak isteyenlere kolaylık sağlar. Birçok şirket kişisel cihazların kullanımına izin verirken daha güvenli mobil iletişime ihtiyacı duyar. Ericsson-LG Enterprise'ın iPECS Çağrı platformları ve uygulamaları kullanıcı maliyetlerini azaltmak, üretkenliği artırmak ve güvenli ortamda müşteri deneyimlerini geliştirmek adına BYODU destekler.

Daha hızlı ve kesintisiz iletişim

İşletmeye entegre edilmiş mobil iletişim çözümleri sayesinde çalışanlar kesintisiz haberleşmenin yanında bir daha asla çağrı ve mesajlarını kaçırmazken, müşterilerine hızlı bir dönüş yapma olanağı bulur.

Gerçek zamanlı mobil işbirliği sağlar

Ericsson-LG Enterprise mobil çalışanlar için gerçek zamanlı işbirliği çözümleri sağlar. Dizüstü bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarına tamamen tümleşik iletişim ve işbirliği yanında sesli arama, sohbet, SMS, yerindelik ve video konferans gibi özellikleri kullanma imkanı sağlar. Nerde olursanız olun, iş arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak görüşebilirsiniz, bu sayede iş üretkenliği ve verimliliği artar.

IP Yazılım Telefonları

IP Yazılım Telefonları

Yazılım Tabanlı İstemciler IP Tabanlı Yazılım Telefonu Uygulamaları Yazılım Tabanlı istemciler..

İncele

iPECS PC Konsol

iPECS PC Konsol

Yazılım Tabanlı Operatör Konsolu Operatör ve Bilgi Çözümleri Ericsson..

İncele

iPECS PC Telefonu

iPECS PC Telefonu

Phontage Phontage, kapsamlı iPECS sesli haberleşme yeterliliklerini PC’nizde veya dizü..

İncele

UCS Çözümleri

UCS Çözümleri

iPECS UCS Geliştirilmiş İşletme Performansı iPECS Tümleşik Haberleşme Çözüm..

İncele