Tümleşik Haberleşme Çözümleri

Tümleşik Haberleşme Çözümleri


Tümleşik iletişim

Şu anda insanlar ve aygıtlar ağ dünyasına her geçen gün daha fazla bağlanıyorlar. Cep telefonu veya kamera gibi kişisel aygıtlarla yanı sıra aynı ağa üzerinde kurumsal cihazlarda de bağlı. Ayrıca iş ağına bağlı medya daha çeşitli hale geldi.

Kuruluş için verimlilik, kalite sunan ve şirketin çalışanları ve müşterileri için yeni hizmetler için olasılık sürüş bağlantı değerdir. İnsanlar da toplumlar yerleri ve kişisel ağlar çalışma da dahil olmak üzere bir sürü bağlanır. Ağ ortamında insan sadece kendi başına çalışmaz ve diğerleri ile arasında yerel veya uzak bölgelerde işbirliği yapar.

Tümleşik Haberleşme, iletişim ve işbirliği için daha basit ve kolay bir şekilde sunduğu arayüz ile bu değerler bağlamında sunmak için iyi bir çözümdür. Ericsson-LG kurumsal UCS, SMB ve LME ortamı için özelleştirilmiş iletişimi tek noktadan sağlayan sunucu tabanlı bir uygulamadır.

İşletmeler, daha fazla ve daha zorlu multimedya iletişim ve kesintisiz bağlantı talep ediyor. Sunucu tabanlı veritabanı ve yerindelik bilgisi istemcilerine gerekli, bu vasıtayla sunucu tabanlı ve bireysel müşteri iletişim ekranı GUI üzerinden kişisel çağrı yönlendirme tablosunu ayarlayarak iyileştirebilirsiniz. Uygulama paylaşımı, çoklu katılımcı video ve ses konferans sayesinde kurumsal işbirliğini güçlendirerek rakiplerinize karşı size avantaj sağlar. Üçüncü parti uygulama desteği sayesinde eski alışkanlıklarınızı değiştirmeden daha bütünleşmiş bir yapıda aynı özellikleri kullanabilirsiniz. UC Outlook takvim ve 3 parti DB desteği Outlook, ACTI!, Goldmine ve MS Excel formları ile entegre çalışır. Ayrıca, mobil istemci sayesinde mobil ortamlar için iletişim ve birlikte çalışma deneyimini geliştirir.

IP Yazılım Telefonları

IP Yazılım Telefonları

Yazılım Tabanlı İstemciler IP Tabanlı Yazılım Telefonu Uygulamaları Yazılım Tabanlı istemciler..

İncele

iPECS-CM Sistemi

iPECS-CM Sistemi

iPECS-CM Büyük İşletmeler için Uçtan Uca IP Haberleşme   Bü..

İncele

iPECS-LIK Sistem

iPECS-LIK Sistem

Haberleşme sistemi çözümünüz; işletmenizi ve çalışma yaşamınızı zo..

İncele

iPECS-MG Sistemi

iPECS-MG Sistemi

Optimize Hibrit IP Çözümü Ericsson-LG  Enterprise, uzun yıllardır SMB ..

İncele

UCS Çözümleri

UCS Çözümleri

iPECS UCS Geliştirilmiş İşletme Performansı iPECS Tümleşik Haberleşme Çözüm..

İncele